طراحی کارت ویزیت

هر کسب و کاری که دارید (از مغازه های کوچک یا کسب و کارهای خانگی گرفته تا کسب و کارهای بزرگ و رسمی)، قطعاً برای بهبود عملکرد کسب و کارتان نیاز به یک کارت ویزیت دارید. درواقع کارت ویزیت میتواند شناسنامه کسب و کار شما باشد.

  • برای اطلاع از انواع جنس و سایز استاندارد و قابل­قبول برای کارت ویزیت با شماره (09156496735) تماس حاصل کنید یا در تلگرام با آیدی DibaSeen در ارتباط باشید.
  •  پرطرفدارترین جنس کارت ویزیت گلاسه مات 300 گرم و سایز 9 در 5 سانتی متر میباشد. البته تنوع فراوان جنس و سایز موجود است و کاملا دلخواه شماست.
  •  پس از تایید کارشناسان، تنها تا دو ساعت طراحی کارت ویزیت به طول می انجامد و بعد از دو ساعت نمونه اولیه طراحی برای شما ارسال میشود. ضمناً تغییر طراحی تا دو بار دیگر کاملاً رایگان است.

تعرفه طراحی کارت ویزیت

قیمت طراحی بسته به نوع سفارش شما متغیر خواهدبود. اما این اطمینان را به شما میدهیم که گروه هنری دیبا سین نهایت تلاش خود را میکند تا ارزان ترین قیمت ممکن را برای شما عزیزان در نظر بگیرد.

راهنمای ثبت سفارش

برای ثبت سفارش، با پشتیبانی دیبا سین در تماس باشید. میتوانید به شماره 09210797692 در واتس­اپ پیام ارسال کنید، یا با شماره 09156496735 تماس تلفنی حاصل کنید. همچنین در تلگرام با آیدی DibaSeen میتوانید ارتباط برقرار کنید.

مژده برای مشهدی های عزیز؛ تمامی سفارشات با ارسال رایگان انجام میگیرد. امیدواریم بزودی موقعیت مناسبی برای ارسال رایگان به سرتاسر کشور فراهم شود.

نمونه کارها

  • X